На засідання 31-ої сесії районної ради 6-го скликання, яка відбулася минулої середи, прибула рекордна кількість депутатів – 43 (із 44 обраних). Розпочалося пленарне засідання з приємного моменту – привітання з 60-річним ювілеєм начальника районного управління юстиції М. В. Семенюка, депутата попередніх скликань. Йому керівники районної ради та райдержадміністрації вручили Почесну грамоту та квіти.
До порядку денного сесії було внесено понад 30 питань, які детально обговорювали на профільних комісіях та президії райради. Тож над їх розглядом на сесії депутати працювали оперативно, оптимізуючи процес прийняття рішень з ряду питань шляхом голосування “пакетом”, без обговорення. Так, вони затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 р., внесли до нього відповідні зміни, ознайомилися з ходом виконання ряду районних програм, внесли зміни і доповнення до деяких програм і попередніх рішень районної ради, затвердили звіт постійної комісії з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища та ін.


Крім того, місцеві обранці підтримали звернення депутатів Рівненської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проекту Закону № 2062 “Про внесення змін до законодавчих актів України щодо посилення боротьби зі зловживаннями у сфері продажу, споживання і реклами пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв”, звернення депутатів Здолбунівської районної ради щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, звернення депутатів Здолбунівської районної ради до керівництва та громадян району з приводу стану справ в районній газеті “Нове життя”. Останнє буде опубліковане в наступному номері часопису.
Активними були депутати під час розгляду питання про стан законності, боротьби зі злочинністю на території Здолбунівщини, з якого виступав з інформацією прокурор району
І. В. Ольшанецький. Зокрема, депутати О. В. Колінько, О. І. Бондарець, С. Ю. Кондрачук поставили йому ряд запитань щодо результатів кримінальних справ про вчинення адміністративних корупційних порушень в районі, отримання хабара одним з посадовців держустанови району, щодо факту отримання безоплатних путівок на санаторно-курортне лікування особами, які не мали на це права, та ін.
Розглядалися на сесійному засіданні і кадрові питання - щодо призначення на посаду головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ В. О. Сухляка та на посаду головного редактора газети “Нове життя” С. Ю. Кондрачука. За результатами голосування обидва кандидати набрали необхідну кількість депутатських голосів для того, аби очолити згадані установи.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry