Хтось із мудрих сказав: “Бібліотекар - це не професія, а стан душі.” Для кожної освіченої людини бібліотекар - це насамперед творча особистість, яка безкорисливо, щедро і з повною віддачею служить суспільству, читачеві.
Ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова - що може бути достойнішим? Саме для своїх талановитих, досвідчених, кваліфікованих, безмежно відданих своїй справі колег-бібліотекарів О. П. Юшкевич, А. П. Далабожак, В. П. Симончук, ветеранів праці Н. М. Мандзюк та В. М. Приступи клубні працівники Урвенської сільської ради за підтримки сільського голови Л. М. Балабат організували свято.


Найщиріші слова вітань бібліотекарям адресували директор Здолбунівської ЦСПШБ І. Г. Миронюк, завідуюча відділом організаційно-методичної та інформаційно-бібліографічної роботи ЦСПШБ В. М. Ожиговецька, директор Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Л. А. Махлюк, клубні працівники ради.
Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері. Представники нинішнього покоління бібліотекарів розповіли про сучасні методи роботи книгозбірень із застосуванням інноваційних технологій, ветерани бібліотечної справи поділилися цікавими спогадами про свою роботу, давали поради своїм молодим колегам.
В дарунок усім присутнім лунали музичні вітання від соліста СБК Гільча Друга Сергія Пащенка, вокального чоловічого тріо у складі Тараса Павлюка, Сергія Пащенка та Василя Гриськова, порадував запальною “Полькою” танцювальний дует у складі Наталки Грицюк та Бориса Мосійчука, а цілий міх сміху - гумористичний дует “Кумки-любки” у складі Наталії Чекеренди та Олени Самолюк.
Всеукраїнське свято бібліотек співпадає з християнським - Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Тож віри вам, хранителі книжкових багатств, у власні сили, надії на те, що ваша праця буде достойно визнана, любові й шани від ваших користувачів і мудрості у здійсненні планів.
Тетяна КОВАЛЬЧУК,
директор будинку культури
с. Гільча Друга.

Comments are now closed for this entry