Протягом квітня-липня цього року комунальне підприємство “Здолбунівводоканал” забезпечувало безперебійну подачу питної води населенню і підприємствам міста, а також збір і перекачку стічних вод на очисні споруди підприємства “Рівнеоблводоканал” у смт Квасилові.
Було піднято 387,36 тис.м3 води власними водозаборами, зібрано та передано на очисні споруди 382,75 тис. м3 стоків. Ліквідовано 264 затори на дворових каналізаційних мережах міста, 3 витоки з водопровідної мережі.


Крім того, КП було виконано наступні роботи: чистку каналізаційної мережі по вул. 2 Лютого, вул. Незалежності, 45, вул. Кармелюка, 6 і каналізаційного колектора на перехресті вул. 8 Березня і Шкільної; чистку каналізаційних колодязів по вул. 8 Березня, вул. Фабричній, 17, вул. Шевченка, 2; ліквідацію витоків каналізаційних стоків по вул. Новій, Щепкіна, Церковній і на перехресті вул. Зеленої та 8 Березня; чистку решіток на каналізаційній мережі міста; ремонт водорозбірної колонки по вул. Лермонтова; підсипку горловин колодязів по вул. Цементників, 6 та Шкільній, 27; підняття горловин колодязів по вул. Пушкіна і на перехресті вул. Паркової і Зеленої; монтаж, пуск і обслуговування фонтана по вул. Шевченка; встановлення фонтанчика питної води на пляжі по вул. Заводській, тимчасових дерев’яних кришок люків на місце відсутніх.
На насосних станціях виконано: чистку робочого колеса насоса на каналізаційних насосних станціях по вул. Новій, провул. І. Гончара і вул. Заводській; налагодження роботи хлораторної установки на водопровідній насосній станції по вул. Старомильській; перевірку роботи підкачуючих насосних установок; ревізію клапана і вантуза свердловин № 9 і № 10; ремонт засувки на свердловині № 10 і на насос № 1 на КНС по вул. Заводській; демонтаж-монтаж і ремонт устаткування свердловин № 11а, № 10,13а.
Бригада по ремонту і обслуговуванню внутрішньобудинкових мереж отримала 828 викликів від абонентів.
Виконано: заміну каналізаційного стояка у будинках по вул. Шевченка, 202 (кв.129, 133), водопровідного стояка у будинку по вул. Мазепи,18, вул. Заводській,10 (3 під’їзд); ремонт каналізаційного стояка у будинку по вул. Шкільній, 33а, вул. 2 Лютого, 6/66, вул. Шкільній, 17/9; часткову заміну трубопроводу водовідведення у будинку по вул. Шкільній, 39; заміну арматури водопровідної муфтової на стояку будинку № 9 по вул. Заводській (3 під’їзд); прокладання водопроводу, монтаж і підключення сантехобладнання у громадському туалеті по вул. Заводській; заміну каналізаційного трубопроводу у підвалі будинку № 12 по вул. Заводській; часткову заміну трубопроводів водовідведення в підвальних приміщень будинків № 12 по вул. Цементників, № 14а по вул. Заводській (1 під’їзд), № 55 по вул. Коперника (2 під’їзд); ремонт засувки на будинок по вул. Заводській, 2; встановлення установки для підвищення тиску води у будинку № 202 по вул. Шевченка (3 під’їзд) та ряд інших робіт.
КП “Здолбунівводоканал” звертається до усіх споживачів із проханням вчасно розраховуватись за надані послуги та оплатити заборгованість, яка виникла на цей час.

Comments are now closed for this entry