Пам’ятними і незабутніми стали урочистості з нагоди Дня Незалежності України у Глинську, адже 24 серпня святкові заходи там розпочалися з освячення герба і прапора Глинської сільської ради. Освячення провів настоятель сільського храму УПЦ Київського патріархату. Зі святковою промовою до громади звернувся сільський голова Петро Леонтійович Ольховець.


Далі святкові заходи продовжилися у сільському будинку культури. На початку мистецької програми до присутніх з вітальним словом звернувся заступник голови Здолбунівської РДА Михайло Корилкевич, продовжив офіційну частину голова Глинської сільської ради Петро Ольховець, відзначивши грамотами активних учасників художньої самодіяльності та спортсменів. Також з вітальним словом до глядачів звернулися орендарі земельних паїв
С. О. Середюк та П. І. Кравчук.
У святковій концертній програмі брали участь народний аматорський вокальний колектив «Калинонька», дівочий вокальний колектив «Намисто», дитячий вокальний колектив «Віночок», учасники драматичного колективу «Крила» та студії вокалу «Дзвін».
За добрим звичаєм, після концерту усіх присутніх було запрошено відсвяткувати закінчення жнив на імпровізованому фуршеті. Святкування продовжили спортивні змагання на стадіоні Глинської ЗОШ, а завершилося воно вечором відпочинку у будинку культури.
Оксана ХАНДРУК,
директор Глинського будинку культури.

Comments are now closed for this entry