Весною цього року мав нагоду звернутися до Дерманської Першої сільської ради із заявою про виділення мені земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва. Просив для цього земельну ділянку, яка ніким не використовується і фактично заростає чагарами.
Був дуже здивований, коли сільська рада своїм рішенням № 184 від 29 березня 2013 р. відмовила мені у виділенні земельної ділянки, мотивувавши що заявлена земля «...приватизована рішенням сесії Дерманської Першої сільської ради від 12 грудня 2001 року № 8 на ім’я Дмитрука Анатолія Костянтиновича.»


Усе здавалося б зрозумілим, якби не той факт, що А. К. Дмитрук помер у 90-х роках минулого століття. От і виходить, що землю у Дермані І уже можуть приватизувати мертві душі, хоч в Земельному кодексі України про це ані слова.
Ради цікавості хочеться знати, яка кількість мертвих душ встигла з чиєїсь легкої руки приватизувати землю у Дермані Першому.
Сподіваюсь, що це питання не промайне повз Службу безпеки України, адже земля, як гласить Конституція України, є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.
Микола ОГОРОДНИК,
член НСЖУ.

Comments are now closed for this entry