З-поміж усіх галузевих свят День будівельника для здолбунівчан - свято особливе. Адже в нашому місті розміщено чимало будівельних підприємств. Найбільше з них - публічне акціонерне товариство “Волинь-Цемент”, що добре знане не лише в Україні, а й далеко за її межами. Тут працює дружний, згуртований колектив, члени якого вірять, що їх робота є важливою часткою розбудови нашої держави. Це підтвердили і святкові заходи, які організувало для своїх людей і гостей керівництво підприємства.


Наприклад, поблизу однієї з місцин кар’єру, де видобувають сировину для виробництва цементу, було проведено для інженерно-технічних працівників своєрідний корпоратив.
У селищі Новоздолбунів минулої неділі свято Дня будівельника набрало розмаху. Довкруж міського будинку культури розгорнулося мереживо різних виставок ужиткового мистецтва. Чудовий відпочинок організатори свята запропонували дітям - для них працювали гойдалки, проводились майстер-класи з малювання, виготовлення сувенірних монет тощо.


Але, як стверджують жителі селища, найбільшою втіхою для дітвори було катання на конях. Малюки з батьками за цією розвагою навіть стояли в черзі.
Чимало див побачили того дня жителі селища та його гості. Вони охоче брали участь у різноманітних іграх та конкурсах, спортивних поєдинках.
Цементників зі святом привітав голова райдержадміністарації Віталій Шуль. А перед тим у колективі відбулося нагородження кращих виробничників.
З нагоди Дня будівельника в селищі цементників відбувся святковий концерт за участю гурту “Жнива”, народного аматорського вокально- інструментального ансамблю “Візерунки” районного будинку культури та самодіяльних митців будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент”.


Свято пройшло на славу. Усім сподобалася розважальна програма. Особливо у захваті були діти. Їх частували кулішем і возили на конях хлопці у козацькому вбранні.
Євген ШИЛАН.
На фото: фрагменти святкування Дня будівельника у Новоздолбунові.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry