Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрцемремонт Здолбунів» має цікаву історію, славиться працьовитими людьми і вагомими трудовими результатами. Щороку група виробничників підприємства займається монтажними роботами не лише у ближньому зарубіжжі, а й в інших країнах Європи та Азії.


- У нинішньому році ми впровадили у виробництво виготовлення корпусів для цементних млинів (на фото внизу), - розповідає почесний голова ТзОВ «Укр­цемремонт Здолбунів» Владислав Романуха. - Цього виду продукції не випускає жодне підприємство західного регіону України. Наше ж спромоглося за досить короткий проміжок часу реалізувати цей задум і, як кажуть, дати йому дорогу для застосування у цементній промисловості нашої країни, Росії, Узбекистану.


Нині цемремонтівці працюють по всій Україні. Окремі ремонтні роботи виконують у містах Російської Федерації. Є й контрактні замовлення на виготовлення корпусів цементних млинів, зварювання бандажів для обертових печей, холодильних установок тощо.
Виробничий процес здійснюється на чотирьох дільницях. Робітники та інженерно-технічні працівники забезпечені роботою, вчасно отримують заробітну плату. Підприємство вчасно сплачує податки.
У колективі ТзОВ чимало сумлінних працівників, які дорожать честю свого підприємства. Саме такими є і токар Олександр ДРОЗДОВСЬКИЙ, електрогазозварювальники Віктор МАРКЕВИЧ та Василь ФЕДОРУК, слюсар Олександр ХОРОШУН, яких ви бачите на фото вгорі (зліва направо).
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry