План соціально-економічного розвитку Здолбунівського району на 2013 рік, затверджений відповідним рішенням районної ради, передбачає проведення ремонту фельдшерсько-акушерського пункту села Нова Мощаниця. І хоч, за словами головного лікаря Здолбунівського районного центру первинної медичної допомоги Олега Сумка, у бюджеті на проведення ремонту грошей не вистачає, оновлений ФАП у Новій Мощаниці все одно буде: ремонтні роботи здійснюють переважно за спонсорські кошти.


Як зазначає Новомощаницький сільський голова Леонід Герасимчук, матеріали та обладнання, необхідні для ремонту ФАПу, шукали по всьому району. «ПАТ «Волинь-Цемент» надало спонсорську допомогу цементом, депутат обласної ради Олександр Андріюк придбав металопрофіль для перекриття даху, підприємство РК «Хміль», розташоване на території села, подарувало вхідні двері, також отримали допомогу від заводу будівельних матеріалів. Усі роботи, пов’язані з заготівлею та доставкою до ФАПу необхідних лісоматеріалів, виконали депутати сільської ради, ніхто з них не відмовився», - зауважує сільський голова.
Усі ремонтні роботи проводили працівники Новомощаницького ФАПу, керівництво Здолбунівського районного центру первинної медичної допомоги на чолі з головним лікарем Олегом Сумком, небайдужі мешканці Нової Мощаниці. На сьогодні здійснено заміну підлоги в процедурному кабінеті та кабінеті профщеплень, замінено віконні блоки на метало­пластикові, встановлено вхідні двері, замінено електропроводку, облаштовано автономне водопостачання та водовідведення, зроблено нову вбиральню. Залишилось здійснити косметичний ремонт кабінетів і фасаду приміщення, викласти бруківкою пішохідну доріжку, оновити пандус для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Урочисте відкриття оновленого ФАПу у Новій Мощаниці заплановане на День Незалежності України.
Сергій КОНДРАЧУК.
На фото: під час перекриття даху ФАПу с. Нова Мощаниця.

Comments are now closed for this entry