Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді. Це свято завзяття і енергії, самоствердження і пізнання, нат­хнення і творчості, кохання і романтики.
Офіційно молоддю вважаються люди віком від 18 до 35 років. Але День молоді вправі відзначати всі, хто молодий душею.
Цікаво, весело, яскраво святкували його у Здолбунові. Традиційно заходи проходили у міському гідропарку.
Шанувальники відпочинку на природі змогли вдовольнити своє бажання вповні, адже день, наперекір невтішним прогнозам, видався сонячним. Цілими сім’ями, дружними компаніями здолбунівчани провели цей вихідний на березі водойми, в кафе, біля торгових палаток. Хтось вільний час використав для занять спортом. Діти залюбки каталися на міні-автомобілях, спускалися з надувної гірки, стрибали на батутах тощо.

 


Привітати представників молодого покоління і всіх присутніх зі святом прийшли і представники влади - голова районної ради Василь Тимо­щук та заступник голови райдерж­адміністрації Олександр Федорук. Звертаючись зі сцени до учасників святкування з найкращими побажаннями, вони відзначали, що молодість – найкраща пора в житті, час надій, мрій і сміливих планів. А Здолбунівщина багата на ініціативну і творчу молодь з активною життєвою позицією, яка бере діяльну участь в житті району, прославляє його не лише на регіональному, а й на найвищих рівнях.

 


За вагомі трудові та громадські здобутки, особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики та з нагоди Дня молоді Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені Світлана Болотнюк – волонтер Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Роман Василевський – майстер спорту України з важкої атлетики, Олена Галій – керівник любительського об’єднання “Школа танцю” РБК, Світлана Кушнірук – головний спеціаліст відділу організації працевлаштування населення Здолбунівського РЦЗ, Людмиоа Устянчук – викладач Мізоцької музичної школи, Юрій Парейко – головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та доступу до публічної інформації РДА.

 


Далі відбулося відзначення переможців конкурсу юнацької творчості “За Україну, за її волю!”, який проходив цьогоріч вже вчетверте. Ініціатори конкурсу - депутати районної ради Сергій Кондрачук та Юрій Пшеничний вручили переможцям грамоти і листи-запрошення на поїздку до Карпат у серпні.
Для учасників святкування Дня молоді була запропонована концертна програма за участю творчих колективів Рівненського міського будинку культури, а також виступи дитячих та молодіжних самодіяльних колективів, виконавців з будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент”, районного будинку культури, районного центру творчості дітей та юнацтва.

 


Шанувальники футболу могли цього дня спостерігати за грою команд “Автоленд” (Здолбунів) та ОДЕК (Оржів), яка проходила на міському стадіоні “Локомотив” в рамках чемпіонату області. На жаль, наші футболісти програли: юнаки з рахунком 2:3, дорослі з рахунком 0:3.
З нагоди Дня Конституції відбувся і шаховий турнір. Його переможцями стали Йосип Борзенко (І місце), Анатолій Кирилюк (ІІ місце), Ігор Намінський (ІІІ місце).

 


Усі бажаючі могли взяти участь у різноманітних конкурсах, іграх та розвагах. Їх переможці та учасники були нагороджені призами відділу у справах молоді та спорту РДА, який і організував свято. А фіналом його стало молодіжна дискотека.
Людмила ВАСЮК.
На фото: фрагменти святкування Дня молоді.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry