Осередком активного і корисного відпочинку для жителів Здолбунова став міський гідропарк. Про його належне утримання і постійне розширення дбає міська влада. Розбивка нових доріжок, клумб, посадка дерев, встановлення лавочок, конструкцій на ігрових та спортивних майданчиках – такі роботи на гідропарку ведуться майже постійно.
Неабияке захоплення у дітвори та дорослих викликало влаштування у гідропарку майданчика з тренажерами. З ранку до вечора тут повно люду. А у вихідні, коли бажаючих позайматися на тренажерах дуже багато, виникають навіть черги.


Однак декого з користувачів майданчика непокоїть те, що можуть знайтися громадяни з низьким рівнем культури і вихованості, а здебільшого це підлітки, які можуть понівечити спортивний інвентар. Адже відомі неодноразові випадки варварського нищення в гідропарку лавочок, освітлення та ін. Тож тут багато залежить від свідомості усіх нас, бо іноді, боячись наразитися на грубе слово, ми не робимо зауважень порушникам порядку, хуліганам, не поспішаємо зупинити їх ганебні дії. А це варто робити, і при необхідності повідомляти про такі факти у міліцію. Тільки разом ми зможемо забезпечити собі гарний відпочинок, збереження і тривале використання всього надбаного.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry