В одному з минулих номерів «Нового життя» ми повідом­ляли, що в рамках програми «Формування міжрегіональної мережі громадянської взаємодії сільських органів самоорганізації населення» у селі Йосипівка Урвенської сільської ради планується реалізовувати проект «Усмішка мого дитинства», на здійснення якого виділено грант у розмірі понад 7 тисяч гривень. Не пройшло й місяця, як у Йосипівці постав дитячий майданчик. За грантові кошти придбали його конструкції. Жителі села впорядкували територію біля місцевого клубу, встановили дерев’яні гойдалки, будиночки та лавки. Варто додати, що Йосипівка – одне з не багатьох сіл нашого району, де створено сільський орган самоорганізації населення. Його очолює Надія Мисько.

 

***
16 червня цього року в селі Дермань Другий відбувся третій, заключний, тур фестивалю сільських культурно-дозвіллєвих комплексів Здолбунівського району. Переможцем у групі найсильніших стала команда Мізоцького КДК, друге місце посів Миротинський КДК, третьою була команда КДК с. Глинськ. Нагадуємо, що у 2013 році фестиваль КДК відзначає свій ювілей – 10 років з моменту заснування. За цей час він здобув багато прихильників та без перебільшення вважається справжнім святом для кожного села.

 

***
У п’ятницю, 14 червня, відбулося підбиття підсумків четвертого конкурсу юнацької творчості “За Україну, за її волю!”, ініціаторами проведення якого є голова Здолбунівської районної ради В. Тимощук та депутати райради Ю. Пшеничний та С. Кондрачук. За умовами конкурсу, його учасники мають передати своє бачення збройної боротьби за Українську незалежну державу в ХХ столітті через художній твір, поетичний твір чи малюнок.
Цьогоріч у номінації “малюнок” перше місце виборола учениця 8 класу Івачківської ЗОШ Алла Мартинюк. У номінації “художній твір” перемогу отримала дев’ятикласниця Суємської ЗОШ Діана Никитюк. Кращими поетичними творами визнані роботи учениці Мізоцького НВК Оксани Рожко та учениць Дерманської ЗОШ Наталії Лук’янчук і Ірини Дубинки (учасниці представили спільну роботу). На День молоді переможці конкурсу отримають від його організаторів листи-запрошення у Карпати, вже традиційна поїздка до яких чекає на авторів кращих робіт на початку серпня.
Додамо, що за методичної допомоги депутатів Здолбунівської райради – організаторів конкурсу «За Україну, за її волю!» вперше проведено аналогічні творчі змагання у м. Він­ниця, а їх переможці відвідають Карпати разом зі здолбунівськими дітьми. Таким чином можна стверджувати, що «За Україну, за її волю!» перетворюється на загальноукраїнський конкурс.

 

***
З нагоди Дня медичного працівника у четвер, 13 червня
ц. р., в актовій залі Здолбунівської районної лікарні відбулися урочистості. Зі словами вітань до присутніх звернувся голов­ний лікар районної лікарні Іван Зима. Кращих працівників медичної галузі району було відзначено почесними грамотами Здолбунівської РДА, районної та міської рад, цінними подарунками та квітами. Протягом свята всіх присутніх бадьорими та веселими композиціями вітав аматорський хор медиків нашого району.
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry