У нашому місті є добре знані танцювальні колективи - ансамбль народного танцю «Сузір’я» БКЦ (керівник - Ніна Василівна Боярчук) та клуб спортивно-бального танцю «Еліт-Данс» (керівник - Наталія Павлівна Арустамян, тренер-викладач - Костянтин Сергійович Осіпов). Ці невтомні колективи і їх неперевершені хореографи пропагують Здолбунів як регіон України з високим рівнем культури. Велика вдячність і будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент”, що сприяє проведенню занять з хореографії. Відновлені танцювальні класи, сцени, зали закладу, чітка організація роботи, дисципліна, відповідальність його працівників - все це прищеплює нашим дітям високу культуру.


Нам, батькам, самим важко повірити в те, з яким ентузіазмом і захопленням, бажанням і наполегливістю наші діти поспішають на ці заняття. А це - не лише краса танцю, виконаного вже на сцені перед глядачами. Це й безкінечні тренування, втома, перевершення самого себе, часто - синці і сльози. Але результат – це щось неймовірне.
У переддень Міжнародного дня танцю в актовій залі Здолбунівського БКЦ відбувся концерт з незвичною назвою «Веселий чобіток та манірна шпилька». Здавалось, поєднання непоєднаного. Та батьки танцюристів і гості свята відкрили для себе стільки нового, захоплюючого, неймовірного, що важко передати це словами. На сцені переплелись латино-американські танці з народними українськими. Дійство було чудовим. Сяючі і впевнені посмішки дітей, майстерність ведучих Ніни Андрійчук та Михайла Хоменка, захоплені побаченим глядачі, щастя за успіхи своїх вихованців у керівників - ось що складало атмосферу свята.
«Перші кроки», «Повільний вальс», «Рок-н-ролл», «Вітер латини», «Латинський коктейль», «Сальса», «Фокстрот», «Пасадобль», «Лінія танцю», «Мікс латина» - це композиції, виконані на сцені групами «Еліт-Дансу». Але і це не все. «Танго», «Полонез», «Віденський вальс», «Квікстеп», «Самба», «Ча-ча-ча», «Румба», «Джайв» - ось що танцюють близько 100 вихованців Наталії Арустамян.
«Зимова круговерть», «Подоляночка», «Дебют», «Циганський танець», «Поліські закаблуки», «Як ішли ми на дівки», «Світанок на полонині», «Сопілочка», «Гопак» - українські народні танці, які виконав колектив «Сузір’я» (див. фото), а дітей у цьому гурті близько 60. «Козацький танець», «Матроський» (“Яблучко”), «Єврейський танок» - в репертуарі до повного комплекту.
Скажете - неможливо?! Можливо! І ми в цьому переконались, побачивши все на власні очі. Тішить і те, що танці, якими займаються наші діти, - це не тільки краса і задоволення, але і серйозне фізичне навантаження, яке допомагає формувати з дитячого віку тіло своєї мрії.
Дорогі наші Наталіє Павлівно, Костянтине Сергійовичу, Ніно Василівно, шановне керівництво та працівники Здолбунівського БКЦ, усі, хто долучається до культурного і фізичного розвитку наших дітей! Те, що робите Ви, важко оцінити словами. Тому просимо лише одного: нехай Бог посилає Вам здоров’я і витримку, віру і наснагу, щастя і задоволення від Вашої роботи, хороших Вам спонсорів і підтримки батьків, а від усіх нас - вдячність за все, що Ви робите!
Тамара ТКАЧ.
м. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry