Минулої неділі у римо-католицькому костелі міста під час богослужіння, у якому взяли участь Генеральний консул Республіки Польща у м. Луцьку Беата Бживчи, віце-консул з гуманітарних питань Кароліна Голубєвська, голова районної ради Василь Тимощук, секретар міської ради Валентина Капітула, молилися за дітей, їх здоров’я, благополуччя, щасливе майбутнє. Адже 1 червня в Україні відзначався Міжнародний день захисту дітей.
Після служби на території костелу для хлопчиків і дівчаток було організоване цікаве свято. Їх вітали шановані гості, бажали мирного неба, щасливого і радісного дитинства.


Дітки та їх батьки пригощалися смачними стравами, солодощами. Виставки своїх виробів представляли юні майстри зі Здолбунова та Костополя. Масу позитивних емоцій отримала малеча від стрибання на батуті.
Порадували учасників свята своїми виступами дитячі колективи з Костополя, Рівного, Здолбунова, Мізоча. Юні аматори сцени виконували вірші та пісні українською та польською мовами. Всі діти, присутні на святі, отримали подарунки.
Все дійство було організовано за підтримки підприємців Рівненщини, керівників підприємств і організацій міста. Не залишилась осторонь районна та міська влада.
Євген ШИЛАН.
На фото: біля костелу не сумував ніхто.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry