Кожного року на межі весни і літа, коли природа чарує своєю буйною красою, у школах району традиційно проходять випускні вечори. Це свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні нап­рямки. Завтра перед ними відкриються тисячі доріг, і кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.


Міське свято з нагоди випуску 182 учнів одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл Здолбунова розпочалося ру­­хом святкової колони під звуки духового оркестру від супермаркету “Колібріс” до будинку культури цементників. Вчорашні учні виглядали по-дорослому: дівчата - у вишуканих сукнях, хлопці - в елегантних костюмах.
На місці проведення урочистостей випускників зустрічали їх батьки, бабусі і дідусі, братики і сестрички, друзі і близькі, щоб привітати з важливою подією - вступом на самостійний життєвий шлях.


Почесними гостями свята були заступник голови райдержадміністрації Олек­сандр Федорук, голова ра­йон­ної ради Василь Тимо­щук, заступник міського го­­лови Валентина Капітула, заві­дуюча відділом освіти райдержадміністрації Валентина Бондарчук. Керівники привітали випускників, їх батьків та вчителів з урочистою подією і побажали всім міцного здоров’я, успіхів та добробуту.
За високі досягнення у навчанні 17 випускників шкіл міста отримали золоті медалі. Під час свята подарунками були нагороджені переможці третього обласного етапу всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, а їх наставники - Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради за високу професійну майстерність, сприяння розвитку учнівської творчості.
Музичні вітання приймали випускники від учнів міської ЗОШ І ст. № 7, вокалістів Петра Гордієнка та Маріани Калінської.
Від імені батьків виступила Людмила Крючок. Слова глибокої вдячності вчителям за любов і турботу, за здобуті знання та добрі поради, а батькам — за підтримку, всебічну допомогу й розуміння висловили від імені випускників Іван Самолюк та Анастасія Меренкова.
А на завершення офіційної частини свята випускники закружляли у ритмі вальсу зі своїми вчителями, татами, мамами. Від зворушливої мелодії у багатьох учасників урочистості на очах з’являлися сльози.
Для випускників відкрилася нова сторінка життя, нові перспективи і можливості. У кожного по-своєму складеться доля. Але цей день прощання зі школою, зі своїм дитинством вони на­завжди збережуть у своїх серцях. А благословення батьків і вчителів додасть кожному віри у краще, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високої мети у майбутньому.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry