Під таким гаслом проходило свято, організоване 1 червня Здолбунівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для діток з кризових категорій сімей. Захід поєднав у собі приємне і корисне. Адже хлопчики і дів­чатка не тільки розважились, отримали вітання і подарунки з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, а й побували у районному центрі зайнятості, де ознайомились із світом професій.
Фахівці РЦЗ підготували для дітей профорієнтаційну розважально-пізнавальну вік­торину, що складалась із конкурсів “Творці” та “Знаряддя праці”, організували перегляд мультфільму “Коротуни з Квіткового містечка”.


З дітьми того дня працювали директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідний спеціаліст РЦ СССДМ Аліна Макова, начальник відділу активної підтримки безробітних РЦЗ Надія Білоус. До проведення акції долучились також інспектори Здолбунівського міжрайонного відділу державної кримінально-виконавчої служби Олександр Іванов та Сергій Рябущиць.
Щиро вітав хлопчиків та дівчаток із Міжнародним днем захисту дітей перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Сидорня.
Свято відбулося за сприяння районної організації Товариства Червоного Хреста України та приватного підприємця О. В. Кіт.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.
На фото: учасники свята після відвідання районного центру зайнятості.

Comments are now closed for this entry