На сцені дебютант фестивалю - “Смайлик”.

 

Минулої суботи у Здолбунівському районному будинку культури веселковим розмаєм на одному диханні промайнуло свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. У залі закладу яблуку ніде було впасти, адже на захід цей зібралися і представники підростаючого покоління, і дорослі мешканці району. З особливим хвилюванням очікували появи на сцені своїх синів та доньок батьки учасників танцювальних колективів, які представляли свій доробок на районному фестивалі дитячої хореографічної творчості, що того дня відбувався в рамках свята.

 

Танцюють Ілля ДАНИЛЬЧУК та Валерія КИСЛАШКО.


Дружними оплесками зустріли присутні юних ведучих програми Олександру Стеценко і Аліну Герасимчук. Дівчатка розповіли про історію свята, представляли виступаючих і не раз в паузах між концертними номерами радували глядачів прекрасним декламуванням віршів.


Щирі вітання юному поколінню Здолбунівщини і вдячність усім, хто працює з дітьми, адресували перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Сидорня та голова районної ради Василь Тимощук. Зазначивши, що у нашому районі створено всі умови, аби хлопчики і дів­чатка могли не лише отримати знання із загальноосвітніх дисциплін, а й проявити себе у різних жанрах творчості (що забезпечують заклади позашкільної освіти та 97 дитячих клубних формувань), керівники району побажали іменинникам дня гарного літнього відпочинку, успіхів, натхнення та щоб щасливі миті спілкування з мистецтвом супроводжували їх упродовж усього життя.

 

Учасниці колетиву “Зірочки Сходу”.


Справжню феєрію танцю і безліч позитивних емоцій подарували глядачам учасники концерту, бо виступ кожного колективу відзначався яскравою самобутністю. Сюжетні хореографічні композиції, схід­ні і під модні сучасні ритми танці, український гопак і рок-н-рол - подивитися було на що.
Нікого не залишили байдужим номери від дитячого колективу східного танцю міського клубу “Зірочки Сходу” (кер. Катерина Верещук), дуету у складі Іллі Данильчука і Валерії Кислашко, інших вихованців клубу спортивного танцю “Екстрім” (кер. Олена Галій) любительського об’­єднання “Школа танцю” районного будинку культури, ансамблю сучасного танцю “Сонечко” (кер. Наталія Те­ре­щенко) Здолбунівської музичної школи. Щирі оплески лунали і для дебютанта фестивалю ансамблю “Смайлик” (кер. Вікторія Новачук) любительського об’єднання “Школа танцю” РБК, і для вже добре знаних на теренах району зразкового ансамблю бального танцю “Ритм” (кер. Наталія Буздиган) та зразкового ансамблю народного танцю “Барвінок” (кер. Назар Крикончук) Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва.
Усі згадані танцювальні колективи було відзначено грамотами відділу культури і туризму райдержадміністрації, ці нагороди вручила начальник відділу Олена Мазепа. Також усі танцюристи отримали солодкі подарунки від спонсорів свята, яким, до речі, не раз дякували зі сцени.
Чимало приємних сюрпризів очікувало хлопчиків та дівчаток під час розіграшу святкової лотереї. Хтось у якості приза отримав іграшку, хтось - сертифікат на відвідування Рівненського зоопарку, перукарні “Анна”, піцерії “Манго”, фотостудії “6х6” або річний сертифікат на заняття танцями.
А поки на сцені вирувало хореоргафічне дійство, у фойє будинку культури усі охочі мали змогу переглянути виставку літератури “Чарівний світ дитинства” і взяти участь у вікторині. Їх підготували працівники районної бібліотеки для дітей та юнацтва.
Надзвичайно тепла, доброзичлива атмосфера свята зігріла серця усіх на ньому присутніх. Кожен з них відчув неповторну радість творчості.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry