У період з 28 по 30 травня комісією Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Рівненській області проведена контрольна інспекторська перевірка стану реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій, організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки у Здолбунівському районі.
На підсумковій нараді представники ГУ ДСНС в області оголосили результати роботи комісії щодо перевірки спеціалізованих служб району, органів управління районної ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту, органів місцевого самоврядування.


Зокрема вони зазначили, що в цілому в районі відповідально поставилися до усунення недоліків, які були виявлені під час аналогічної перевірки у минулому році. Разом з тим залишається й ряд недопрацювань, які знову було встановлено в ході нинішньої перевірки. До того ж, наголошували представники ГУ ДСНС, ці недоліки не потребують фінансових затрат.
Як зазначив у своєму виступі заступник начальника Головного управління з організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту ГУ ДСНС О. В. Панюк, у районі є над чим працювати, аби забезпечити належне виконання покладених завдань у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, запобігання та профілактики виникнення надзвичайних ситуацій.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry