Минулого тижня у загальноосвітніх закладах Здолбунівщини пролунав останній дзвінок. Закінчення навчального року відсвяткували учні, їх батьки та вчителі. А для 388 одинадцятикласників нашого району цей день був особливий - вони назавжди покинули стіни рідної школи.
Урочисто та водночас по-родинному тепло пройшло свято Останнього дзвоника в Ступнівському навчально-виховному комплексі “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - агротехнічний ліцей”. На сьогодні цей навчальний заклад готує також водіїв транспортних засобів категорій “В” та “С”, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Вже традиційно останній дзвінок у Ступнівському НВК відвідав випускник цього навчального закладу - голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук. Зазначимо, що після закінчення інституту Василь Олексійович повернувся до рідної школи вчителем математики і фізики, згодом був призначений заступником директора, а з 1999 року і до обрання у 2006 році на посаду голови райради очолював колектив Ступнівського ліцею. Звертаючись до присутніх, голова районної ради побажав випускникам успішно підготуватися до Державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. А головне, бути хорошими людьми і ніколи не забувати свою малу Батьківщину.


З теплими словами звернувся до всіх учнів, педагогів та батьків директор НВК Василь Грицан, який також відзначив похвальними листами відмінників у навчанні, переможців районних олімпіад та спортивних змагань. Випускники, в свою чергу, пообіцяли ніколи не забувати шкільних друзів та мудрих вчителів, адже школа для них, наче друга домівка. Слова особливої вдячності вони адресували своєму класному керівнику Людмилі Нечипорук, для якої це був перший у її житті випуск.
Від імені батьків випускників перед присутніми виступив Віктор Татарин, який побажав хлопцям та дівчатам обрати в житті правильну дорогу, бути гідним прикладом для молодшого покоління. Батьки, за українською традицією, вручили своїм дітям рушники, благословивши їх на щасливе та успішне життя. На завершення свята духовий оркестр “Світанок” Ступнівського НВК виконав гімн України.
Сергій КОНДРАЧУК.
На фото: під час свята.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry