Сьогодні у загальноосвітніх закладах району, як і по всій Україні, прозвучав останній дзвінок, сповіщаючи школярів про закінчення навчального року, а випускників – про початок самостійного, дорослого життя.
Для талановитої, обдарованої учениці міської гімназії Марти Шмендель (на фото), призера районних та обласних олімпіад з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика, навчальний рік, що завершився, був непростим, відповідальним і плідним. Вона здобула перше місце у заключному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка.
З цією перемогою Марту та її наставника – вчителя української мови та літератури Н. Б. Павловську вітали рідні, друзі, колектив закладу, а також керівники району - голова райдержадміністрації В. С. Шуль та голова райради В. О. Тимощук. Вони подякували Марті за відмінне навчання, за гідне представлення Здолбунівщини на престижних конкурсах, а Наталії Борисівні – за сумлінну працю і високі досягнення на педагогічній ниві, вручили вчителю й учениці подяки та подарунки.
Попереду у Марти, як і у всіх школярів, прекрасна пора канікул, які вона планує провести цікаво і з користю. Тож гарно тобі відпочити, Марто, набратися сил для здобуття нових вершин!
Фото Людмили ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry