Змагання присвячуватимуться пам’яті Олександра Ковальчука

 

Шостого лютого 2010 р. перестало битися серце порядної людини, великого трудівника, щирого друга, мудрого наставника, зразкового сім’янина, чуйного батька - Олександра Костянтиновича Ковальчука.
Олександр Костянтинович народився 9 січня 1950 р. в с. Колки на Волині. Після закінчення УІІВГ за спеціальністю “інженер-будівельник” та служби в армії розпочав трудову діяльність у 1975 р. Сумлінно працював у ряді будівельних організацій. Останнім місцем роботи було ТзОВ “Комунальних підприємств”.


Олександр Ковальчук - кандидат у майстри спорту з шахів, добре знаний в області ентузіаст цієї захоплюючої гри, очолював Здолбунівську федерацію шахів, передав любов до гри своєму сину - Володимиру Ковальчуку, президенту Рівненської обласної федерації шахів.
25-26 травня у Здолбунові в приміщенні гімназії за адресою: вул. Незалежності, 15 відбудеться другий з одинадцяти етап Кубка Рівненської області з шахів 2013 р.
До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі шахісти Рівненської та інших областей. Реєстрація учасників - 25 травня до 11 год. Відкриття та жеребкування I туру - об 11 год. Змагання проводяться за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу - 30 хв. до закінчення партії кожному учаснику. Тривалість туру - 1 год.
Переможці визначаються за найбільшою кількістю очок.
Кращих 8 шахістів з Рівненщини за підсумками етапу отримають залікові бали: 1 місце - 10 очок; 2 місце - 8; 3 місце - 6; 4 місце - 5; 5 місце - 4; 6 місце - 3; 7 місце - 2; 8 місце - 1.
* * *
Під час змагань проводитиметься окремий турнір для дітей 2000 р. н. та молодших!

Comments are now closed for this entry