У житті кожного з нас інколи виникають проблеми, які ми самотужки вирішити не в змозі. І тоді ми звертаємося до інших людей, сподіваючись, що нас почують і допоможуть в скрутній ситуації.
З хвилюванням, проте з надією і вірою, йшли 15 травня на прийом до депутата обласної ради Олександра Моісейовича Андріюка жителі Спасівської сільської. У кожного - своя скрута, своя біда. Про них сельчани (а їх на прийом записалося 13) з душевним болем розповідали депутатові. І ніхто з них не залишився розчарованим. А сяючі очі та посмішки на вустах спасівчан після спілкування з О. М. Андріюком красномовно свідчили, що депутат з розумінням поставився до них. Комусь допоміг матеріально, комусь надав консультацію чи просто порадив, у якому напрямку потрібно діяти, до кого звернутися, щоб вирішити ту чи іншу проблему.


Тож кожен із сельчан ще раз пересвідчився, що не помилився, проголосувавши на останніх виборах до органів місцевого самоврядування за О. М. Андріюка, що саме такий депутат їм потрібен - уважний до своїх виборців, чуйний, відповідальний, у якого слова не розходяться з ділом.
Любов ЧЕТВЕРЖУК,
Спасівський сільський голова.

Comments are now closed for this entry