Цей крилатий вислів звучить дуже часто. Хоча інколи кажуть, що українці перестали читати. Замінили книгу комп'ютери. Та я готова не погодитись із тими, хто так вважає. Бо ніколи спілкування з цікавою книгою не замінять ніякі інформаційні технології.
Завітавши до Здолбунівської центральної районної бібліотеки, переконалась, що мої думки про роль книги в житті людини, мають тверде підгрунття. Адже книгозбірню відвідують тисячі здолбунівчан. І їм тут завжди раді. Користувачам допомагають вибирати книги, які їм до душі, певної тематики. В числі кращих читачів ЦРБ Є. М. Козярук, Н. І. Прокопчук, В. Л. Стецюк, Л. П. Ларіонова, Т. Д. Пасічна, Г. С. Ковальчук, Л. Г. Мєрєнкова, Д. Р. Мирончук, В. Д. Кримський, Г. П. Ткачук, О. І. Тертична, Т. Р. Степасюк, Є. І. Мартинюк, О. О. Бухало, А. В. Михальчук, П. О. Гуменюк, І. М. Жив'юк.
Якщо вже комусь полюбилося спілкування з книгою, то він залучає до цього й членів своєї своєї сім'ї, що дає їм змогу з користю провести дозвілля, пізнати багато нового і цікавого. Сімейне читання стало вже доброю традицією для родин Федзіних, Прачових, Павлусів, Рой, Ящуків, Романюків та ін.
Оксана ГУСАР,
студентка МЕГУ  ім. академіка С. Дем'янчука.

Comments are now closed for this entry