Дошкільний навчальний заклад “Ладоньки” є одним із найкращих не лише в нашому районі, але й в області. Його було створено у 1978 році. Тоді ж і став лідером серед дошкільних установ міста і району як у плані забезпечення комфортних умов для дітей, так і у плані їх виховання та навчання.
“Ладоньки” - опорний ДНЗ в районі, області. Він багато разів був нагороджений грамотами районного відділу освіти, районної та обласної державних адміністрацій, Міністерства освіти України. На базі закладу регулярно проводяться семінари-навчання, методичні об’єднання, сюди приїздять вивчати досвід. Уже 25 років тут працюють над проблемою “Робота з батьками і громадськістю”. Колектив цим займається впевнено і успішно.
Досягнення цього дошкільного закладу - результат сумлінної, творчої роботи всього колективу, який очолює спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України Тетяна Леонідівна Назаренко. До речі, вона тут трудиться із часу заснування ДНЗ.


Популярність садочка серед здолбунівчан висока. Віддаючи сина чи доньку в “Ладоньки”, батьки впевнені, що тут діти в надійних руках професіоналів, які оточують малечу піклуванням і любов’ю, мають особливий підхід до кожної дитини, зуміють розкрити її здібності, навчать усьому необхідному.
Усе це ще раз засвідчив і обласний семінар працівників дошкільних закладів, який відбувся на базі “Ладоньок”. Присутнім на заході педагогам представили музично-фізкультурне свято “Котигорошко” за участю вихованців старшої групи, їх вихователів та батьків. Майстерно справилися із своїми ролями фізрук Павло Шеретюк, вихователі Галина Макарова, Валентина Слівінська, Алла Павленко, музкерівники Тетяна Радчук та Валентина Ткачук.
Пісню “Моє сонечко” виконала мама Людмила Присяжнюк. А тато, Олександр Калінський, подарував гостям чудовий твір, виконаний ним на гітарі.
Протягом значного періоду функціонування садочка його працівники чесно і сумлінно здійснюють благородну справу - навчають і виховують дітей. Вони опікуються найменьшенькими, і перші кроки в житті діти роблять під їх мудрим і тактовним керівництвом.
Євген ШИЛАН.

На фото: фрагмент музично-фізкультурного свята “Котигорошко”.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry