П’ятого квітня цього року, у день Світлого Христового Воскресіння, працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели традиційну акцію для дітей вразливих категорій сімей “Весняні розваги”. Цього разу на свято завітали близько 30 хлопчиків та дівчаток, прийшли і мами, татусі, бабусі окремих з них.
Діти розмальовували паперові великодні писанки, розважались у парку - грали у рухливі та на увагу ігри, фотографувалися. А потім усі вони отримали подарунки - паски, крашанки, сік, солодощі...
З малими учасниками “Весняних розваг” працювали директор РЦ СССДМ Тетяна Федорівна Павлова та фахівець центру Катерина Олександрівна Тищенко. Відбулося свято за сприяння церкви Успіння Пресвятої Богородиці (настоятель - о. Дмитро Ющак), служби у справах дітей райдержадміністрації, приватних підприємців Андрія Болотнюка та Олени Кірієвської.

 

* * *
Також в рамках великодніх благодійних акцій тридцять п’ять сімей вразливих категорій на Здолбунівщині отримали продуктові пакети від парафіян церкви Успіння Пресвятої Богородиці.
Чотирнадцять школяриків нашого району радіють новим портфеликам від приватного підприємця Ігоря Новака.
Передали адресатам ці подарунки працівники РЦ СССДМ.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry