Розпорядження міського голови від 17 квітня 2013 року № 42-р

На виконання розпорядження Президента України від 14 липня 2001року № 190/2001-рп “Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах”, з метою запобігання нещасним випадкам та покращення роботи з організації відпочинку людей на воді під час літнього купального сезону 2013 року, керуючись статтею 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Провести сезон безпеки на водних об’єктах міста, а саме: озерах по вулиці Старомильській, по вулиці Заводській та в гідропарку по вулиці Шевченка з 25 травня по 31серпня 2013 року.
2. Завідуючій комунальним відділом по благоустрою міста Сироті І. Г.:
2.1. Організувати три рятувальні пости в місцях масового відпочинку людей: один пост - на озері по вулиці Старомильській, один - на озері по вулиці Заводській, один - в гідропарку по вулиці Шевченка.


Встановити режим роботи матросів-рятувальників з 10.00 до 20.00 години в святкові та вихідні дні.
2.2. До 25 травня 2013 року забезпечити приведення території місць масового відпочинку біля водойм у належний санітарний стан, а саме: провести поточний ремонт туалетів, пофарбувати малі архітектурні форми, встановити чотири контейнери для збору сміття, організувати систематичний вивіз сміття, почистити прибережну смугу від очерету та сміття.
2.3. Визначити та огородити сітками місця для безпечного купання дітей.
2.4. Провести на вищеназваних місцях масового відпочинку людей перевірку та очищення дна.
2.5. Підготувати та розмістити матеріали з правилами поведінки на воді на існуючих інформаційних стендах.
2.6. Заключити трудові угоди про прийняття на роботу матросів-рятувальників та прибиральників на пляжі з 15.05.2013 року по 1.09.2013 року.
2.7. Директору ДТМР “Чайка” забезпечити рятувальників необхідними плавзасобами і обладнанням та перевірити наявність медичних постів.
3. Завідуючій загальним відділом міськради Євтушок Л. Т. довести до відома підприємців, які надають торговельні послуги на пляжах, про сувору заборону на продаж алкогольних напоїв на території пляжів.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Палія О.О.
Міський голова І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ.

Comments are now closed for this entry