Микола Сергійович Єфімов, якого ви бачите на фото вгорі, - один із найстарших учасників бойових дій, які проживають у нашому місті. Доля не стелила йому щасливих доріг. Бував на різних фронтах, часто потрапляв у непередбачувані ситуації, бо служив у контррозвідці. А там права на помилки не було. Але, переживши страхіття жорстокої війни, повернувся до мирної праці.
Понад тридцять років віддав Микола Сергійович залізничному транспорту, залишив про себе хорошу згадку, працюючи в локомотивному депо начальником відділу кадрів. Не забувають його колишні колеги.
Цьогоріч, 20 квітня, підполковнику у відставці виповнилося сто років. Привітали цього скромного і доброго чоловіка рада ветеранів локомотивного депо, Всеукраїнська громадська організація ветеранів СБУ “Щит”, Управління Служби безпеки України в Рівненській області, фронтові побратими, міський голова Ігор Ольшевський, внуки і правнуки.


У скромній квартирі ветерана в день ювілею було гамірно, а на серці у нього - радісно. Квіти, вітальні адреси, подарунки до сліз розчулили Миколу Сергійовича і ще раз нагадали про те, що його пам’ятають і шанують.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry