21 березня відбулося виїзне засідання координаційно-консультативної ради при голові районної ради.
До участі в семінарі були запрошені голова та заступники голови райдержадміністрації, керівники та спеціалісти управлінь, відділів РДА, районних служб, голови територіальних громад, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ. З планом його проведення присутніх ознайомив голова районної ради В. О. Тимощук.
Виїзду учасників у селище Квасилів Рівненського району передувала теоретична частина семінару-навчання, основною темою котрої стало здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавств, відтворення лісів.
З інформаціями з цих питань виступили директор Національного природного парку “Дермансько-Острозький” О. М. Верцеха, заступник директора, начальник наукового відділу цього ж Національного природного парку О. В. Головко, заступник начальника відділу екологічного контролю, природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу державної екологічної інспекції в Рівненській області  І. О. Жайворон, заступник начальника відділу оперативного контролю за дотриманням вимог земельного законодавства управління контролю за використанням та охороною земель державної сільськогосподарської інспекції в Рівненській області В. С. Бистрицький, заступник начальника управління Держземагенства в Здолбунівському районі В. В. Дрозд, лісничий Здолбунівського Держспецлісгоспу П. А. Дрозд, головний лісничий Острозького Держспецлісгоспу І. В. Семенчук.


Чимало запитань було у голів місцевих рад до виступаючих.
В обговореному питанні було прийнято ряд рекомендацій.
Директор Здолбунівського центру зайнятості С. М. Бабич ознайомив присутніх з особливостями застосування Закону України “Про зайнятість населення в органах місцевого самврядування”.
На цьому завершилась теоретична частина семінару. Далі його учасники побували в селищі Квасилів Рівненського району, де ознайомилися з роботою місцевого опорного пункту міліції, дошкільного навчального закладу “Лелека”, меблевої фабрики “Морган Феніче” (див. фото).
Під час практичної частини семінару представників Здолбунівщини супроводжував голова Квасилівської селищної ради Д. Ф. Крет. Від нього гості почули чимало цікавого про життя цієї територіальної громади. Відчувалось, що Дмитро Федорович в курсі всього, що відбувається на ввіреній йому території, що він вболіває за справу і прагне, аби життя людей, які його обрали, стало кращим.
Загалом, під час семінару його учасники дізнались чимало нової інформації, отримали консультації з питань, які їх цікавили. Все це стане їм у нагоді, адже сьогодення нині особливо багате на усілякі зміни та нововведення, які одразу і всебічно охопити складно.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry