Відповідно до рішення Ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, засідання якої відбулося 14 березня ц. р., Здолбунівські районна та міська ради, на підставі висновків Дирекції і Експертної комісії, стали переможцями цьогорічного конкурсу проектів.
Так, Здолбунівська міська рада подавала на конкурс проект під назвою “Розвиток творчих здібностей і організація змістовного дозвілля дітей та молоді – запорука здорового суспільства”. На реалізацію проекту з державного бюджету у 2013 році буде виділено 199,8 тис. грн. Співфінансування Здолбунівської міської ради – 98 тис. грн., ще 7 тис. грн. – кошти партнера проекту. За інформацією секретаря міської ради В. В. Капітули, проект-переможець передбачає ремонт, облаштування та налагодження роботи творчих колективів Здолбунівського міського клубу.


Здолбунівська районна рада планує реалізувати проект під назвою “Доглянута старість – впевненість у завтрашньому дні”. Відповідно до рішення Ради конкурсу, на реалізацію проекту з державного бюджету у 2013 році виділяється 132,8 тис. грн. Кошти районного бюджету – 33,2 тис. грн., 4 тис. грн. – співфінансування організації-партнера. Як зазначає голова районної ради В. О. Тимощук, за виділені кошти планується провести ремонт приміщення та благоустрій подвір’я стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких осіб та осіб похилого віку Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування в с. Будераж. Також за словами В. О. Тимощука, районна рада і надалі братиме участь у подібних конкурсах, адже, окрім можливості залучити у район додаткові кошти, такі конкурси дозволяють активізувати життя громад, підвищити їх зацікавленість у розвитку інфраструктури свого населеного пункту.
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry