Про це нагадав юнакам військовий комісар району Олександр Ємченко під час зустрічі із призовниками, які одержали направлення на обласну медичну комісію. Крім того, він розповів майбутнім захисникам Вітчизни про військову службу і закликав їх чесно і добросовісно служити у війську, гартувати силу і волю, вміло використовувати знання, набуті у загальноосвітніх школах, ліцеях чи вузах.
Цієї весни в армію йдуть 25 юнаків з нашого району, служитимуть в основному у внутрішніх військах, окремим пощастить потрапити у президентський полк, як ось призовнику Володимиру Гуляку, якого ви бачите на цьому фотознімку. Він успішно закінчив Здолбунівський професійний ліцей залізничного транспорту, має ряд спортивних нагород. До речі, його батько також залізничник.


Досить добре підготовлені до служби в Збройних силах України юнаки Олександр Радіонов та Іван Салашник відповідно із Здолбунова та Богдашева. Хлопці фізично здорові, мають освіту і спеціальність.
- Особливість нинішнього призову заключається в тому, що хлопці можуть обирати або контрактну, або строкову службу, - розповідає військовий комісар О. Ємченко. – Уже маємо сімох юнаків-контрактників. Троє виявили бажання нести службу в Криму, інші - в Рівному.
Зараз призовники проходять обласну медичну комісію, дооформляють особові справи. Усе це проходить в діловій робочій обстановці.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry