У МІЗОЧІ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ РАЙОННОЇ РАДИ
Зустрітися з відповідальними працівниками районної ради, міліції, управлінь соціального захисту населення, Держкомзему у нашому районі побажало чимало жителів населених пунктів, розміщених на території Мізоцької селищної ради. Найбільше серед них було тих, хто працював у ТОВ “Новітні крохмальні технології” і до цього часу не отримав зарплати. Заборгованість з виплати її сягає майже півмільйона гривень. 
Підприємство, на якому мали роботу більше 200 чоловік, останні два місяці взагалі не працює. В черговий раз змінився його власник. Мізочанам залишається лише гадати, чи знайде він кошти, аби підприємство змогло працювати далі, чи врешті-решт воно зупиниться остаточно. Останнє ж означає, що кількість безробітних у Мізочі зростатиме. Тож люди чекають допомоги від влади.

ЦІНУЙМО ЗРОБЛЕНЕ. ВОНО Ж ДЛЯ НАС
Останнім часом у Здолбунові чимало зроблено для поліпшення його благоустрою. Велику увагу приділено облаштуванню зон відпочинку.
Змінюються на краще вулиці, що розміщені в районі залізничного вузла, зокрема Старомильська, Гончара. По останній облаштовано сквер, встановлено там ігрові та спортивні майданчики. Триває асфальтування вул. Церковної. 
Завершується реконструкція вул. Б. Хмельницького, яка зробить виразнішим центр міста. Передбачено, що тут буде пішохідна зона.
Пощастило і цьогорічним випускникам. Традиційний схід сонця вони зустрічали на спеціально обладнаній у гідропарку алеї, де передбачено необхідну атрибутику.
В міському гідропарку проводиться чимало заходів. На жаль, не всі жителі цінують те, що зроблено. Шкода дивитись, як автомашинами, скутерами заїжджають на оглядовий майданчик, де товщина асфальту розрахована лише для пішоходів. Можна бачити транспорт і в зоні відпочинку. Невже ми так і житимем далі: кожен робитиме те, що хоче, не зважаючи на інших?

У ЦИФРАХ - НАША РЕАЛЬНІСТЬ
За даними оперативної експрес-інформації районного центру зайнятості в першому півріччі на обліку перебувало 3859 осіб, на 51особу менше, аніж за такий же період в минулому році. Статус безробітного мали 1804 чол. (торік – 1893). Допомогу з безробіття отримували 1209 осіб.
У звітному періоді службою зайнятості працевлаштовано 858 людей. Торік за такий же період роботу отримали 1255 бажаючих. Зважаючи на непросту економічну ситуацію, жодної людини не працевлаштовано шляхом надання дотацій роботодавцям та одноразової допомоги по безробіттю для створення власної справи.
На громадські роботи за цей час направлено лише 408 осіб, тоді як в минулому році цифра була значно більшою – 893. Менше було залучено людей на професійне навчання.
Впродовж півріччя, було лише 150 вільних робочих місць. У 2008 році вакансій мали більше – 243.
В цілому рівень працевлаштування населення склав у першому півріччі 22,2% проти 32,1% торік.
Тамара ОКРУШКО.


Comments are now closed for this entry