Під таким гаслом триватиме з 1 квітня по 1 травня Всеукраїнський місячник Червоного Хреста. Сконцентрувати громадську думку щодо необхідності постійної уваги до проблем самотніх громадян похилого віку, інвалідів різних категорій, інших найбільш соціально-незахищених верств населення та поліпшення умов життя і соціального захисту найуразливіших категорій громадян - основна мета цього заходу.


Сила гуманності - лише одні ці слова говорять про те, наскільки сильне суспільство, якщо у ньому панує доброта, щирість, співпереживання та чуйність. Скільки вдалось подолати, пережити, винести на своїх плечах нашому народу, який завжди був згуртований і самовідданий, а дружнє ставлення людей одне до одного для більшості із нас є нормою життя. І дуже приємно, що в нашому районі проживають тисячі тих, хто є активними членами Товариства Червоного Хреста України, постійно беруть участь у різного роду благодійних заходах, стараються бути корисними для інших. Ми надіємось на Вашу активну підтримку і в проведенні чергового Всеукраїнського місячника Червоного Хреста. Ваші пожертви будуть спрямовані тим, хто вкрай цього потребує. Тож проявімо милосердя і підтримаймо нужденних!
Допомогу можна надавати продуктами харчування, одягом, які приймаються в приміщенні стоматполіклініки по вул. С. Бандери, 1а з 9.00 до 15.00 в робочі дні, а також коштами, які можна перерахувати на:
Код: 02940316
р/р №26007000006576
в ПАТ “Укрсоцбанк”, МФО 300023.
Одержувач: Рівненська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.
Вид платежу: Членські внески (благодійні внески).
“Для Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України для фінансування гуманітарних програм”.

Comments are now closed for this entry