Протягом останніх шести років депутат обласної ради Й. В. Гаврищак добивався ремонту дороги Глинськ - Здовбиця - Новосілки. Сходи вулиць, зібрані підписи жителів, прохання виконкому сільської ради... Питання піднімалось і піднімається на всіх рівнях, слухалось на сесіях районної, обласної рад.
В останній відписці “зверху” повідомляється про покриття з бруківки, яке на 70% довжини є задовільним, про те, що після осінньо-зимового періоду експлуатації на покритті, в окремих місцях, утворилися вибоїни, просадки, про вкрай обмежене фінансування робіт з поточного та експлуатаційного утримання, про відсутність за останні п’ять років лімітів коштів на капремонт доріг місцевого значення. Це не дає змоги забезпечити належне утримання існуючої мережі. Вкрай обмеженим є фінансування робіт і у 2013 році, а обсяги фінансування поточного ремонту до цього часу Укравтодором ще не визначені.


У 2012 р. планувалось проведення поточного ремонту на 1,2 км вулиць с. Здовбиця, проте відсутність фінансування цих робіт у другому півріччі не дало можливості цього зробити.
Влаштування асфальтобетонного покриття на ділянці з найбільшими руйнуваннями бруківки буде вирішуватись службою автодоріг в залежності від виділених Укравтодором обсягів фінансування робіт з поточного ремонту.
У межах виділеного фінансування на утримання доріг місцевого значення Здолбунівського району у 2013 р. з настанням теплої погоди філією “Здолбунівський райавтодор” будуть вжиті заходи щодо ліквідації вибоїн, просадок і т. д.
Шановні здовбичани!
Чи задовольняє вас така відповідь?
Ні!
Найбільшу тривогу це викличе тоді, коли відмовляться перевізники курсувати цими дорогами.
Мною, як депутатом, і надалі вживатимуться всі заходи для позитивного вирішення цього наболілого питання. Найбільше село району повинно мати, принаймні, пристойні дороги.
Я сподіваюся, що підтримають мене і ЗМІ. Спокійно сидіти не будемо.
Йосип ГАВРИЩАК,
депутат Рівненської обласної ради.

Comments are now closed for this entry