Доброта, милосердя. Завдяки ним усім легше жити, спілкуватися один з одним. Спілкування на засадах цих принципів усім приносить втіху. Але з появою комп’ютерних технологій ми все частіше спілкуємось он-лайн...
Щоб допомогти учням осягнути, що значить бути добрим і робити добро іншим, у П’ятигірській ЗОШ було проведено тематичний вечір “Все починається з добра”. Організували захід у творчій співдружності шкільний психолог Ганна Василівна Ціцюра та завідуюча публічно-шкільною бібліотекою с. П’ятигори Галина Федорівна Зінчук.


Під час вечора семикласники Неля Дацюк, Віта Корнійчук, Андрій Мельник, Володимир Кучай, Марта Стецюк, Віталій Попович, Олександр Єфімчук декламували вірші про доброту. Г. Ф. Зінчук виступила з переглядом літератури “Добро починається з тебе”. Також учні школи активно та з інтересом грали у релаксні ігри “Коло рук”, “Скажи мені щось хороше”, “Знайди чарівне слово”, “Дерево добра”, “Семафор ввічливості”.
Ми прагнули, аби діти зрозуміли, що доброта необхідна людям, як повітря, вселити у них віру, що добро перемагає зло не лише у казках. Сподіваюсь, це вдалося. Принаймні наші школярі пообіцяли ніколи не робити один одному зла.
Галина ЗІНЧУК,
завідуюча ПШБ
с. П’ятигори.

Comments are now closed for this entry