Працівники та майстер (в центрі) дільниці № 3 КП “Здолбунівкомуненергія”.

 

Комунальне підприємство “Здолбунівкомуненергія” має досить високий рейтинг серед підприємств своєї галузі на рівні Рівненської області. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти, віддані своїй справі люди, які дорожать професією, цінують робочий час, прагнуть вчасно і якісно надавати послуги населенню, дотримуватись трудової і технологічної дисципліни.
- Знаєте, я не люблю себе афішувати, - розповідає директор цього підприємства В. А. Шавронська. – Просто ми виконуємо свою роботу так, аби не було скарг від населення, аби надійно працювали тепломережі. І, слава Богу, цей опалювальний сезон нам не приніс великих прикрощів. Правда, були незначні поламки, але наша служба оперативно їх ліквідовувала. Із впевненістю можу сказати, що наші слюсарі, оператори котелень відповідально ставились до виконання своїх обов’язків. Особливої похвали заслуговує колектив дільниці № 3, яка розташована в селищі цементників.
І ось я завітав на дільницю, про яку так гарно говорила Валентина Анатоліївна.Тут трудяться під час опалювального сезону 15 чоловік, серед яких 6 операторів котлів, 6 слюсарів-ремонтників, 1 зварювальник, 1 лаборант, 1 техробітник. Крім житлового фонду, вони займаються обслуговуванням і об’єктів соціально-культурного призначення (загальноосвітня школа № 3, лікарська амбулаторія, клуб, аптеки, дитячий садок, кілька торгових точок приватних підприємців).
Гордістю колективу є оператори котлів Ольга Олександрівна Семенчук, Валентина Петрівна Рижук, Лариса Серафимівна Вдовиченко, слюсарі-ремонтники Дмитро Юрійович Фадєєв, Павло Петрович Полховський, Юрій Олександрович Буткевич. Вони ніколи не підводять своїх колег, коректні в роботі, ладять з населенням селища.
- Працювати в комунальній службі - справа не з легких, - говорить майстер дільниці № 3 Іван Олександрович Нюня. - То вам не шоколадна фабрика. Посудіть самі. Час експлуатації житлового фонду селища складає десь близько 50-60 років, тепломережа потребує капітального ремонту або заміни. І все одно ми прагнемо зробити все можливе, аби в будинках жителів було тепло.
Іван Олександрович - справжній фахівець своєї справи, має неабиякий досвід роботи в комунальній службі. А в колективі, який йому довірили, панують взаєморозуміння, добропорядність і висока трудова дисципліна.
З впевненістю у завтрашньому дні дільниця зустрічає своє професійне свято. Її працівники добре усвідомили, що від їх щоденної праці залежать настрій і добробут жителів селища.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry