У кожній роботі є своя поезія. Скажімо, агроном любить свою професію насамперед за те, що нива віддячує йому високими врожаями, слюсар - за те, що продовжує вік різних автомашин, тракторів, керівник агроформування - за добросовісну працю сільгоспвиробників, яка несе благо людям.
Приватне сільськогосподарське підприємство “Хлібороб”, яке очолює заслужений працівник сільского господарства України Петро Йосипович Мосійчук, вважається одним із кращих з агроформувань району. Тут вирощують високі врожаї зернових культур, запроваджують інноваційні форми господарювання, на високому рівні знаходиться зооветеринарна служба господарства.


Хороших показників добився “Хлібороб” також у минулому році. Вироблено валової сільськогосподарської продукції на суму 8 млн. 604 тис. гривень, зібрано з одного га 41 цнт зернових, 70 цнт кукурудзи, надій від однієї корови склав 5571 кг молока (на 1149 кг більше, ніж у 2011 році).
А все це досягнуто завдяки високій дисципліні праці, запровадженню високих технологій у рослинництві та тваринництві, освоєнню нової високопродуктивної техніки. І, звичайно, багато що залежить від керівника, який, наче диригент оркестру, веде в єдиному ритмі і звучанні всю партитуру того чи того твору. Саме так у Петра Йосиповича. Без фальші і підробки. У сільськогосподарській галузі він трудиться ось уже 37 років. А посаду директора ПСП “Хлібороб” обіймає понад двадцять років. І тут, як кажуть, по праці - і шана. За сумлінну ефективну працю, високі виробничі показники, досягнення вагомих результатів у формуванні ринку сільськогосподарської продукції у 2012 році господарство “Хлібороб” одержало Подяку від Міністерства Аграрної Політики України, а його керівник Петро Мосійчук став лауреатом конкурсу “Кращий господарник року”, організованого наглядовою радою компанії “Амако”.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry