Діти-учасники “Проводів зими”.

 

Організовувати свято “Проводи зими” для Новомильська уже традиція. Не один рік натхненником проведення у селі цього заходу є досвідчений працівник культурної ниви району, справжній ентузіаст своєї справи - завідуючий Новомильським клубом Олексій Васильович Луцишин. Завдяки його вмінню зробити свято цікавим, бо і конкурси підбирає різноманітні, і співати-жартувати вміє, випроводжали зимоньку там вже по-різному. А цьогоріч це були спортивні змагання для татусів і малечі.


Учасники, яких у лісі на Городищі поблизу Новомильська зібралось чимало, виборювали перемогу у конкурсах з катання на санчатах на швидкість, стрільбі з пневматичної зброї, підніманні гантелей та ін. Активність проявили усі присутні. Але визначились і переможці. У катанні на санчатах найкращий результат показав Василь Гаєвський, у стрільбі найвлучнішим, набравши найбільше очок, був Микола Бондарчук, до речі, один з дільничних інспекторів РВ УМВСУ. Найбільше раз підняли гантелі Олександр Овчарук (серед юних учасників) та Микола Шатілов (серед дорослих).
Кращих спортсменів було відзначено грамотами. Та задоволення від активного відпочинку й невимушеного спілкування у гарний зимовий день отримав кожен, хто прийшов на “Проводи зими”.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry