На розширеному засіданні колегії РДА розглянуто підсумки роботи галузей господарського комплексу району за минулий рік та завдання на нинішній. Із доповіддю виступив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Сидорня. Із співдоповіддю – заступник голови РДА Роман Дрозд.
Начальник фінансового управління Володимир Нечипорук ознайомив присутніх з результатами виконання бюджету району за 2012 рік та завданнями на 2013 рік.


Із звітом про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, голів обласної та районної державних адміністрацій, за 2012 рік виступила завідувач сектора контролю Жанна Батрона.
Головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Неля Борейчук проінформувала присутніх про виконання вимог Закону України “Про звернення громадян”.
На колегії відзначалось, що основним завданням у нинішньому році є закріплення позитивних тенденцій економічного зростання та досягнення суттєвих якісних змін у соціальній сфері, які визначали соціально-економічну ситуацію в районі у 2012 році.
В цілому ж, як відзначив, підсумовуючи розмову на засіданні колегії, голова райдержадміністрації Віталій Шуль, попри певні позитивні напрацювання, залишається ще чимало невирішених проблем. Тому в цьому році необхідно позбутися негативних явищ минулого періоду, суттєво наростити обсяги виробництва, аби активізація економічної діяльності супроводжувалася позитивними зрушеннями у соціальній та гуманітарній сферах. Тоді і рейтинг району буде набагато вищим.
Євген Шилан.

Comments are now closed for this entry