Нещодавно у Здовбицькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася подія, яка змусила трепетно забитися кожне серце, - виставка Біблій, присвячена Різдву Христовому. Я ще не бачила стільки різноманітних видань, скільки зуміла зібрати учителька християнської етики Наталія Дмитрівна Сірик з допомогою батьків та учнів школи. Кожен з присутніх мав змогу взяти в руки, погортати різні видання Біблії.


Найбільшу увагу привернула Біблія для дітей, яка має незвичайну історію. Ця книга була знайдена у згорілому будинку. Коли господарі розгортали попіл, то виявили, що Біблія не згоріла, як решта майна, а лише частково обгоріла палітурка. Цей випадок доводить, що Господь береже Святе Слово. Так само Він береже і наші душі, якщо ми трепетно ставимось до Його вчення.
Ця виставка стала визначною, тому що засвідчила, що вчителі та учні школи не байдужі до Божого Слова. Кожного дня нас чекають безліч справ, які потрібно мерщій вирішувати. Ми просто за буденністю часто забуваємо про спілкування з Богом через Святе Слово, відкладаємо вбік Біблію. Але недаремно кажуть: “Згадай про Бога, коли тобі добре, і Він згадає про тебе, коли тобі буде погано”.
Після такого заходу в нашій школі, діти стали щирішими та добрішими. Я винесла й собі урок: тепер без вранішньої молитви, як без одягу, не виходжу на вулицю. Адже в Біблії написано: “Одягай в молитву після ночі душу. Одягайтеся в неї, як в одяг для світу. Одягайтеся, як у лати, для боротьби”. Будьте собою, не одягайте чужої маски, яка вам не пасує, тому що найвищий наш дар - дар життя. На світі немає речей, заради яких варто вмерти, зате багато, заради яких варто жити.
Моліться, бо молитва - це наше спасіння, а спасіння - це вічне життя.
Я вважаю, що нам поталанило мати таких вчителів, які не просто йдуть на роботу заради заробітної плати, а прагнуть виховати у нас душевну чистоту, доброту, милосердя, навернути на шлях істини, прищепити кращі риси християнської моралі.
Ірина КІНДРАС,
учениця 10 класу Здовбицької
ЗОШ І-ІІІ ст.

Comments are now closed for this entry