Проходити навчальне стажування у провідних вищих навчальних закладах Європи відтепер мають змогу студенти факультету європейської освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука. Це стало можливим завдяки спільним навчальним програмам МЕГУ та університету прикладних наук імені Я. Кодолані (Угорщина). Відтак студенти МЕГУ можуть брати участь у програмі мобільності студентів Ерасмус, яка реалізовується угорським навчальним закладом.

 

Як розповіла декан факультету європейської освіти МЕГУ Ніна Миронець, програма мобільності студентів Ерасмус передбачає навчальне стажування у провідних ВНЗ європейських країн і проходження практики у готелях Іспанії, Італії, Греції та інших країн для студентів, які здобувають освіту за спеціальністю “Готельна справа і туризм”.


- Програма Ерасмус реалізовується у двох напрямках, - зазначає Ніна Миронець. – По-перше, це програма студентської академічної мобільності, яка дає змогу студенту провести семестр навчання в одному з вузів-партнерів університету прикладних наук імені Я. Кодолані у Європі. На період проходження навчального стажування студент отримує окрему стипендію, яка покриває його витрати під час перебування за кордоном. Необхідною умовою участі в програмі є володіння англійською мовою мінімум на середньому рівні. Другий напрямок програми – це професійна практика студентів. У цьому плані українські студенти мають неабияку перевагу перед іноземцями, адже вільно володіють українською та російською мовами. Зважаючи на те, що ці країни користуються популярністю серед туристів пострадянського простору, наших студентів із задоволенням запрошують на роботу.
До речі, двоє студентів МЕГУ вже у лютому їдуть за цією програмою на навчання у Бельгію в Hogeschool West-Vlaanderen. До цього студенти вже провели навчальний семестр в Угорщині.

Анастасія Наумець, студентка факультету європейської освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука: “Я їздила на семестр навчання в Угорщину, і там мені дуже сподобалося. Адже це хороша можливість покращити знання англійської мови, цікаво організований сам навчальний процес і, звичайно, нові знайомства із студентами різних країн, які навчалися разом з нами. Дізнавшись про можливість поїхати на навчальне стажування ще в одну країну Європи, я вирішила обрати Бельгію, а саме навчальний заклад Hogeschool West-Vlaanderen. Я здобуваю освіту за спеціальністю “Готельна справа і туризм”. З огляду на те, що в бельгійському вузі за спеціальністю “туризм” навчалися восени, нам дозволили обрати будь-яку економічну спеціальність. Тому я обрала міжнародний бізнес-менеджмент. Навчання у Бельгії розпочинається з 11 лютого і триватиме до 30 червня. Сподіваюся, що це не остання моя поїздка на навчання за кордон і хочу спробувати влітку пройти практику в одній із країн Європи.
Вікторія РИЧКО.

Comments are now closed for this entry