Виховати високоморальну особистість школяра можна за допомогою активних форм спілкування - за допомогою гри і казки. Саме такі методи використовує у своїй роботі з дітьми практичний психолог Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. Марія Ярославівна Шевчук. Педагог вчить дітей цінувати тепло людських взаємин, щирість і шляхетність, виховує красу спілкування та розвиває унікальність кожної дитини. Вже не одна казка у постановці Марії Ярославівни пройшла у школі “на ура”. А днями практичний психолог та вчитель початкових класів А. О. Остапчук створили у школі справжнє диво.


“Зимова казка” - це та вистава, що засвітила іскринки доброти у дитячих очах та не залишила байдужим жодного серденька. Красиві декорації, вишукані костюми, вдало підібрані фонограми та відмінна акторська гра створили атмосферу чарівності та роздумів над пошуком істини. Тут кожен відчув себе героєм казки.
Прекрасно справилися із своїми ролями учні Вікторія Форсюк, Дмитро Притуленко, Іринка Дмитерчук, Таня Садовець, Оля Маруха, Наталія Шемчук, Марійка Давидюк, Юрій Квасюк, Ольга Шемчук, Оленка Бондарчук.
І ніхто в цей день не залишився без подарунка. Маленьке паперове янголятко (дарунок Янгола із казки) у кожній дитячій долоньці ще довго нагадуватиме школярам про “Зимову казку”, про сенс життя і про те, що кожна людина покликана виконати свою певну місію во ім ‘я добра і злагоди на Землі.
Руслана Гуменюк,
педагог-організатор
Новомильської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry