Дорослі і діти у святкові новорічні дні чекають казку і хочуть, щоб новий рік був усім кращий, ніж минулий, щоб він відкрив двері для добра, любові, віри, надії.
Та новорічна добра казка закінчується. Гаснуть ліхтарики на ялинці, від”їжджає у свої далекі арктичні краї Дід Мороз, відспівані колядки, щедрівки, засівалки. Швидко забудеться казка дорослим, а дітворі вона ще довго буде навідуватись у кольорових снах, навіюючи нові бажання і очікування наступного новорічного дива.


У с. Дермань Перший живе своїм повноцінним життям початкова школа, якою завідує О. М. Лахман. Це оазис серед пустелі, до якого завжди нашим дітям і нам, батькам, хочеться іти по цілющу воду. У школі панує спокій і родинна атмосфера, чистота і затишок у класах. Велика заслуга в цьому завідуючої, педагогічного колективу, обслуговуючого персоналу, які живуть цією школою, вкладаючи в свою працю часточку серця і душі .
Дякувати Богу, що є люди, які цінують ці старання і з поваги до керівника навчального закладу, наших маленьких діток, свого рідного села жодне новорічне свято в школі не проходить без їх реальної та вагомої підтримки.
Наприклад, голова Здолбунівської РДА В. С. Шуль пообіцяв щороку сам особисто виконувати роль доброго чарівника, приносячи учням школи подарунки. Разом із начальником відділу освіти В. М. Бондарчук він і в ці новорічні дні завітав з гостинцями до учнів та дошкільнят, а наші діти, в свою чергу, подарували гостям веселі пісні та колядки. А потім усі присутні зустрілися із новорічною казкою “У тридев’ятому царстві”, яку із своїми вихованцями підготувала вчитель 3 класу Л. В. Бовгиря.
На теплі слова вдячності заслуговують також інші добродії і добродійки. Це депутат Рівненської обласної ради О. М. Андріюк, депутат Верховної Ради України М. Г. Кучерук, директор ТзОВ “Колос – Інвест” С. М. Мичка, перевізники по маршруту Рівне – Дермань М. Я. та М. О. Давидюки, а також місцеві підприємці О. Ф. Демчук, О. М. Степанишин, О. Ф. Корецька, А. Г. Корніюк , О. Ф. Максис.
Доброта, розуміння, небайдужість, повага – ось стимули, яким керуються вищеназвані доброчинці і меценати.
З повагою та вдячністю батьківський комітет
Дерманської ЗОШ І ст.

Comments are now closed for this entry