На фото: учні 3-Б класу - найактивніші учасники конкурсу на кращу годівничку для птахів.

 

Птахи є окрасою нашого довкілля, а тому їм потрібно приділяти належну увагу.
З метою виховання в учнів шанобливого ставлення до природи рідного краю, розвитку творчих здібностей, а також залучення батьківської громади до участі в житті класу та школи для учнів Мізоцького НВК було проведено конкурс на виготовлення кращої годівнички. Учні представили 55 годівниць, виготовлених з різних матеріалів: картону, фанери, дерева, пластику. Всі годівниці були оригінальними – одна гарніша від іншої.


Приємно, що до процесу виготовлення годівниць активно долучились і батьки учнів, які отримали задоволення від такого творчого процесу.
Найактивнішими учасниками були учні 3-Б класу (класний керівник Л. В. Устянчук). Всі діти класу взяли участь в конкурсі.
Під час оцінювання годівниць було визначено наступних переможців:
І місце - Вікторія Швидун (3-Б клас), Максим Шебуня (4-А клас), Вікторія Нестерук (2-А клас); ІІ місце: - Злата Гаврилюк (2-Б клас), Дар’я Бугрова (3-Б клас), Володимир Климчук (3-Б клас), Роман Бухало (4-А клас); ІІІ місце — Вадим Шелест (3-Б клас), Дарина Овсійчук (2-А клас), Діана Савчук (4-А клас).
Переможці були нагороджені подарунками.
Усі годівнички учні розвісили на подвір’ї школи. І тепер щодня горобчики та синички знаходять у своїх “їдальнях” шматочки сала та зернятка, а діти тішаться, коли пташки прилітають саме до їхньої годівнички.
Члени учнівського самоврядування.

Comments are now closed for this entry