Крути – сумна, але славетна сторінка в історії нашої держави. Цій події було присвячено годину пам’яті  “О честь вам і слава, відважні герої”, яку було проведено бібліотекарем ПЛЗТ та працівниками юнацького відділу РБДЮ з учнями ліцею залізничного транспорту (група №9 слюсарів з ремонту рухомого складу, класний керівник Л. Й. Гигар).


Під час заходу присутні переглянули документальний фільм “До дня пам’яті Героїв Крут”, ознайомилися з книжковою виставкою “За Україну, за її волю”, прослухали та подивилися  відеокліпи на пісні про Крути.
Подвиг українських юнаків під Крутами, які своєю кров’ю окропили землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.
Ольга ВАЛЬЧУК,
провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей та юнацтва.
* * *
Вечір пам’яті під назвою “Спом’янімо в пісні їхню славу”, присвячений Героям Крут, відбувся у Маломощаницькій ЗОШ І-ІІ ст. Підготували і провели його вчитель історії Г. В. Дащинська та завідуюча ПШБ Н. Д. Ігнатьєва.
Активними учасниками заходу були учні І. Новосад, Я. Герасимчук, І. Капітула, С. Горчак та ін. В ході вечора звучали патріотичні вірші та пісні. Була оформлена тематична книжкова виставка.

Comments are now closed for this entry