У Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту значна увага приділяється розвитку художньої самодіяльності. Тут діють  впродовж  багатьох років  творчі колективи, які займають призові місця в різних оглядах і конкурсах, беруть участь в масових і театралізованих дійствах на рівні  області і району.
Своєрідною візитною карточкою в ліцеї є народний самодіяльний духовий оркестр. Любов до музики  юнакам і дівчатам прищеплює досвідчений керівник  Василь Володимирович Денисюк. Саме він зумів згуртувати обдарованих учнів у хороший і перспективний творчий колектив.


Сьогодні в репертуарі духового оркестру твори українських і зарубіжних композиторів. Майстерно оркестранти виконують на сценах училища, райцентру пісню О. Білаша “Два кольори”, П. Чайковського “Неаполітанський танець”, П. Майбороди “Київський вальс”, Ю. Гуляєва “Спогад про полковий оркестр”, Ю. Губарева “Похідний марш” та ін.
Серцем оркестру є юні музиканти Діана Карачун, Вадим Попович, Вадим Климов, Володимир Єфімець. Вони добре знають нотну грамоту, швидко заучують свої партії, не пропускають репетиції.
- Знаєте, я горджуся своїми вихованцями, - розповідає В. В. Денисюк, - вони мене ніколи не підводять, люблять музику і сумлінно працюють над собою.
Духовий оркестр ліцею започаткував свою діяльність майже тридцять років тому. Правда, мінялись його керівники, одним музикантам приходили на зміну інші. Але духовий оркестр жив, радував свою альма- матер чудовою музикою, поповнював репертуар новими творами.
Євген Шилан.
На фото: учасники духового оркестру ПЛЗТ.з його керівником В. В. ДЕНИСЮКОМ під час однієї з урочистостей у закладі.
Фото автора.

Коментарі

0 #1 ІВАН 26.07.2013, 21:33
Керівнику оркестру.Шановн ий Василь Володимирович,я Ваш колега,дізнався що у вас репертуарі є твір для духового оркестру ДВА КОЛЬОРИ О.БІЛАША.Мені для роботи,дітям,по трібен цей твір.Як що можна у Вас купити,партитур у.Мій телефон06749099 69.

Comments are now closed for this entry