Минулого вівторка громадськість міста відзначила День Соборності України, 94-у річницю з часу проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, 95-у річницю подвигу героїв Крут.
У фойє районного будинку культури центральна районна бібліотека влаштувала книжкову виставку “Україна є, була і буде… “ А в залі цього культосвітнього закладу відбувся тематичний вечір “Собор свободи нам серце зігріва”.
Голова районної ради Василь Тимощук та заступник голови районної державної адміністрації Олександр Федорук, які взяли участь в цьому заході, привітали присутніх із святом Соборності. Потім патріотичне дійство продовжили кращі колективи художньої самодіяльності районного будинку культури та музичної школи.
Євген Шилан.

 

* * *
Святкова лінійка “Соборна Україна — повік нероздільна” відбулася у Новосілківській ЗОШ І-ІІ ст. під керівництвом бібліотекаря
Г. В. Кирильчук і за участю учнів 9 класу К. Луцик та
К. Ткачук.
Вони ознайомили учасників заходу з етапами великого, героїчного і тернистого шляху українців до свободи, розповіли про значення Акту Злуки в історії держави, її народу, який завжди прагнув до єдності, мріяв про вільну, незалежну Україну.
Такі заходи відбулися і в інших загальноосвітніх закладах району.
Вл. інформація.

Comments are now closed for this entry