Алла Іванівна ДЕНИСЮК (на фото) вже тридцять років працює на посаді секретаря Бущанської сільської ради. З Бущею пов’язане все її життя - тут народилася, вчилася в школі, а після закінчення Рівненського сільськогосподарського технікуму в 1981 році повернулася у рідне село працювати за направленням в колгоспі ім. Франка економістом по заробітній платі.
Та доля розпорядилась так, що подальше своє життя вона поєднала з роботою в органах місцевого самоврядування. Відповідальне ставлення до своїх обов’язків, людяність і наполегливість не залишились непоміченими, і в 1982 році Аллу Іванівну було обрано секретарем Бущанської сільської ради.
Компетентність, професійність, чесність та доброзичливість принесли їй незаперечну повагу як серед колег, так і у сільської громади.
Нещодавно Алла Іванівна відзначила своє 50-річчя від дня народження. З цієї нагоди її щиро вітали в колективі і в родині. Вітальну адресу та Почесну грамоту районної ради вручив їй і голова районної ради В. О. Тимощук під час виїзного семінару, що недавно відбувся на базі Бущанської сільської ради.
Фото Людмили ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry