За останні роки завдяки чітко спланованій і злагодженій роботі працівників апарату міської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та комунальних підприємств вдалося розв’язати ряд проблем і вирішити багато питань, які ставили перед владою мешканці міста. Ось далеко не весь перелік зробленого за останні 5 років:
збудовано дороги загальною протяжністю 5,6 км на 22 вулицях; освітлено 44 вулиці; облаштовано 5 нових автобусних зупинок; проведено реконструкцію та будівництво 13 пішохідних доріжок; облаштовано 5 нових скверів та міський гідропарк; встановлено 140 одиниць ігрового та спортивного обладнання на прибудинкових територіях та в зонах відпочинку; відновлено фасади 42 будинків; відремонтовано покрівлі 43 будинків; підготовлено та зареєстровано 72 договори на оренду землі; громадянам було видано 1449 державних актів, що посвідчують право власності на землю.


Так, лише в 2012 році з залученням коштів різних бюджетів побудовано дороги по вулицях С. Петлюри, Віли І, Пирогова, пров. Старомильському і частково вулиці Ватутіна загальною протяжністю 1,3 км та пішохідних доріжок площею 1127 кв. м.
Проведено ямковий ремонт 13 вулиць міста загальною площею 3200 кв. м.
З метою забезпечення безпеки руху на дорогах міста Здолбунів нанесено 600 кв. м розмітки типу “пішохідний перехід” та 8,5 км осьової розмітки на суму близько 52 тис. грн. Встановлено 52 дорожні знаки на суму близько 21 тис. грн., облаштовано 2 автобусні зупинки.
Втілюючи заходи з енергозбереження, було проведено капітальний ремонт вуличного освітлення на 6 вулицях міста з заміною на світодіодні та натрієві світильники, а також придбано 2 лічильники диференційного обліку електроенергії.
В 2012 році за кошти міського природоохоронного фонду передбачено придбання сміттєвоза вартістю близько 0,5 млн. грн. Профінансовано розроблення проектно-кошторисних документацій для міських очисних споруд на суму 14 тис. грн. та на будівництво двох каналізаційних станцій і каналізаційної мережі району “Осади” на суму близько 120 тис. грн. З метою покращення показників енергоефективності в 2012 році для КП «Здолбунівводоканал» придбано насосне та технологічне обладнання на суму близько 55 тис. грн.
За кошти обласного природоохоронного фонду завершено другий етап по будівництву мережі зливової каналізації по вулицях Зеленій та 8 Березня з відводом зливових вод з території міського ринку по вул. 8 Березня.

Comments are now closed for this entry