Відгуки учасників про конкурс “Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини”

 

Оксана Володимирівна КОНДРАТЮК, секретар Мізоцької селищної ради, переможець першого та призер другого туру конкурсу (номінація “Краща посадова особа районної, міської, селищної та сільських рад”):
- Участь у конкурсі “Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини” - це мій дебют у змаганнях такого рангу, адже на посаді секретаря Мізоцької селищної ради працюю 2 роки. А тому дуже хвилювалась – чи справлюсь із завданням, чи достойно виглядатиму поруч із посадовцями зі стажем. Разом з тим пишалась, що змагатимусь із сильними суперниками, своїми наставниками та порадниками.
Участь у конкурсі - це можливість самореалізації, підвищення професійного рівня. А здобута перемога – це стимул до якісного, професійного виконання своїх посадових обов’язків та здобуття нових знань у цій сфері.

 

Юрій Антонович ТОВСТИЙ, Дерманський Другий сільський голова, переможець першого туру конкурсу (номінація “Кращий сільський, селищний, міський голова”):
- Головою сільської ради працюю першу каденцію. Звичайно, на самому початку було важкувато, адже робота в органах місцевого самоврядування була для мене новою. Сьогодення вимагає постійного удосконалення роботи органів управління. А це накладає на посадовців додаткову відповідальність. Потрібно бути в курсі усіх нововведень, підвищувати свій освітній і фаховий рівень. І участь у конкурсі “Краща посадова особа органу місцевого самоврядування” дала мені можливість перевірити свої навички у знанні мови, державних законів, володінні комп’ютером. А допомогли мені перемогти попередня підготовка до конкурсу, вміння орієнтуватися в ситуації і, звичайно, щире прагнення бути першим.
Із задоволенням позмагався б із колегами і в другому турі конкурсу. Та мене, як голову Рівненського відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних голів, ввели до складу журі конкурсу на рівні області. Тож мав можливість реалізувати себе, так би мовити, в двох амплуа – конкурсанта і члена журі.

Comments are now closed for this entry