Є в нашому чудовому селищі навчальний заклад, який усі його учні та вихованці називають «дивовижною країною». Родзинкою цього закладу є вдало підібраний педагогічний колектив. Ось і сьогодні ми, батьки учнів 9-Б класу, хочемо розповісти про першу вчительку наших дітей – Валентину Леонідівну Сукову.
Здається, що зовсім недавно ми привели наших маленьких першокласників на затишне подвір’я цього закладу. Усі - і діти, і батьки - дуже хвилювалися. Адже відомо, що початкова школа є базою для подальшого всебічного розвитку особистості. А зустріла нас молода, гарна, привітна, усміхнена жінка, то й була Валентина Леонідівна.
Своєю щирістю, добротою, увагою вона швидко завоювала любов і прихильність наших дітей. Щодня малеча ішла до школи із задоволенням і бажанням навчатися, а поверталися додому – з усмішками і новими враженнями. Із великим захопленням вони розповідали, про що дізналися на уроках. День за днем, і впевненими ставали неслухняні літери у рядочках, із вивчених букв зливалися несміливі склади, а цифри шикувалися у приклади, щоб була правильна відповідь. Величезний спортзал ставав привітнішим, а на палітрах різними кольорами змішувалися фарби для створення неперевершених «шедеврів». І це все завдяки тому, що поруч була Валентина Леонідівна, яка знайшла індивідуальний підхід до кожного і у маленьких серцях запалила вогник любові до знань, віри у свої сили.


На уроках учителька була вимогливою, але вміла знайти у навчанні місце і для дотепного жарту, посмішки та цікавих історій. Скільки праці і терпіння доклала ця жінка, щоб з маленьких, непосидючих бешкетників виростити вдумливих, цілеспрямованих школярів. Саме вона заклала у дітях моральні основи, налаштувала на правильне ставлення до навчання, школи, дружби, навчила їх бути відповідальними, чуйними, щирими. Перша вчителька прищепила нашим дітям любов до рідного краю, української культури. Безліч святкових ранків, відкритих уроків, вечорів було присвячено відродженню народних традицій.
Секретів своєї педагогічної майстерності Валентина Леонідівна не приховує, завітайте до неї на урок – і самі в цьому переконайтеся. У класі витає вчительська мудрість, безмежна любов до кожної дитинки і віра у щасливе майбутнє вихованців.
Днями Валентина Леонідівна відзначає свій гарний ювілей. Тож від щирого серця надсилаємо слова вдячності та пошани, побажання міцного здоров’я, радощів у житті. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай учнівська та людська повага, визнання крокують поруч з Вами.
З повагою учні та батьки
9–Б класу Мізоцького НВК.

Comments are now closed for this entry