В липні цього року в державі стартувала передвиборна кампанія, а вже 28 жовтня 2012 року відбудуться вибори народних депутатів України.
Аби уникнути фальсифікації, протиправних дій та будь-яких правопорушень під час здійснення волевиявлення громадян, на кожній із виборчих дільниць були встановлені та налагоджені системи відеоспостереження.


Проте, поряд із позитивними нововведеннями, виникла необхідність в охороні встановленої техніки. Оскільки більшість виборчих дільниць обладнані у приміщеннях без охорони, то співробітникам міліції довелося вирішувати питання про забезпечення безпеки відеокамер спостереження. Допомогти у такій нелегкій справі правоохоронцям зголосилися члени громадського формування по охороні громадського порядку в м. Здолбунів.
Саме на них було покладені функції забезпечення охорони приміщень для голосування з моменту встановлення в них систем відеоспостереження. Крім того, вищезазначені громадські формування допоможуть охороняти громадський порядок на виборчих дільницях безпосередньо під час виборів.
Вікторія Гетманчук,
помічник начальника по взаємодії з громадськістю і ЗМІ Здолбунівського РВ УМВСУ
в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry